ציפוי ננו נתניה

מהפכת הדיטיילינג לרכב הגיעה לישראל ואיתה מגוון חומרים שכל בעל רכב צריך. שימוש נכון בחומרי הדיטיילינג המיוחדים הוא מה שיקבע את איכות התוצאה. אצלנו בקאר דיטיילינג אנו משתמשים רק בחומרים הטובים ביותר וצוות העובדים שלנו מיומן לשימוש בכל חומר.

חברת קאר דיטיילינג מספקת שירותי ציפוי ננו בנתניה. ציפוי ננו הינו חומר המצפה ומגן על רכבכם משריטות קטנות ומחומרים שונים ובנוסף מעניק לרכב ברק שנשאר איתו לזמן רב. ציפוי ננו משמש לציפוי צבע, פלסטיק, מתכת, זכוכית, עור ומשטחי גומי. החומרים בהם אנו משתמשים בקאר דיטיילינג נבדקו ונבחרו בקפידה והם האיכותיים והטובים ביותר הקיימים בשוק כיום. הסדנא שלנו נמצאת בת"א ומשרתת לקוחות מכל אזור המרכז ואף מאזורים רחוקים יותר.

שירותי קאר דיטייליג

ציפוי ויניל לרכב (VINYL)

ציפוי ויניל לרכב (VINYL)

ניתן לעטוף את הרכב בציפוי ויניל ולשנות את צבע הרכב כמעט לכל צבע שתרצו. בנוסף, ניתן לבחור רמות שונות של ברק הרכב: מט, מבריק, כרום ומט-משי. עם ציפוי ויניל לרכב ניתן לשלב אף יותר מצבע אחד. ציפוי ויניל לא מוריד מערך רכבכם ניתן להורדה והחלפה בקלות ורמת הביצוע של ציפוי ויניל בסדנא שלנו היא גבוהה מאוד.
מדבקת PPF לרכב

מדבקת PPF בצבע מט או שקוף

מדבקת PPF בצבע מט או שקוף מעניקה לרכב ציפוי טרמופלסי, פולימרי מעוצב שנועד להגן על רכבכם מפני שפשופים ושריטות, אבנים קטנות ואף שומרת על צבעו של הרכב מדהייה בשמש. מדבקת PPF מותקנת על ידי מתקין PPF מקצועי. אפשרויות בחירה: מדבקה שקופה, צבע מט או במגוון טקסטורות וצבעים שונים כמו קרבון. 
NANO ציפוי נאנו לרכב

ציפוי נאנו (NANO) לרכב

ציפוי נאנו הינו ציפוי מגן המגן על רכבכם מפני אבק, בוץ, גשם חומצתי, לשלשות ציפורים ואף משריטות קטנות. בין יתרונותיו של ציפוי הנאנו: שמירה על הרכב נקי לאורך זמן, שמירה על ברק הרכב לאורך שנים כאשר אתם מבצעים תחזוקה נכונה. ניתן לצפות בציפוי נאנו גם את חלקי הפלסטיק ברכב, חלונות, ג'אנטים וריפודי עור.

מה זה ציפוי ננו?

ציפוי ננו קרמי הינו חלק משירות דיטיילינג לרכב אשר מעניק שכבת הגנה ננומטרית של מולקולת זכוכית זעירה ובלתי נראית. שכבת הננו מורכבת מקוורץ מינרלי ומספקת הגנה למשטח אותו היא מצפה מפני חומרים שונים הבאים עם המשטח במגע ומפני נזקים שונים בסביבה כמו לשלשת ציפורים, אבק, שריטות קטנות ועוד. שכבת הננו אותה מיישמים על המשטח מתרחבת ומתכווצת בטמפרטורות שונות ובכך מסייעת לשמור על המשטח עליו היא מגנה גם כאשר היא חשופה לטמפרטורה קיצונית.

פוליש וציפוי ננו בנתניה

אם אתם רוצים לשמור על רכבכם מבריק ונקי אתם זקוקים לשירותי פוליש וציפוי ננו בנתניה והסביבה אשר אנו מעניקים בקאר דיטיילינג. רכבים רבים נמצאים בחוץ במרבית שעות היום וחשופים לפגעי מזג אוויר, אבק, פירות הנופלים מעצים, לשלשת ציפורים ועוד. כל אלה עלולים לגרום נזק לרכבכם ולכער את מראהו ולהכתים אותו. פוליש וציפוי ננו קרמי נועד לשמור על המשטח להגן מפני הנזקים שפירטנו.

שירותי דיטיילינג נוספים

ליטוש והשחרת פנסים

ליטוש והשחרת פנסים

ליטוש פנסים בקאר דיטיילינג משווה לפנס מראה של פנס חדש. פנס מלוטש מאיר טוב יותר ולא מפזר את האור. אנו ממליצים ללטש פנסים כאשר הם עכורים ולא רק לפני טסט לרכב. ניתן לצפות את הפנסים במדבקות מושחרות או שקופות לאחר ליטושם.
ציפוי והכהייה של חלונות הרכב

ציפוי והכהייה של חלונות

הכהייה של חלונות הרכב מסננת את קרני השמש ומשווה לרכב מראה יוקרתי ואלגנטי. ציפוי חלונות הרכב שומר על טמפרטורה נמוכה יותר בתוך הרכב וגם שומר על חלקי הפלסטיק בתוך הרכב. ניתן להכהות את החלונות ברמות סינון קרינה שונות.
חידוש סלון הרכב

חידוש סלון הרכב

בקאר דיטיילינג נעשה ניקיון יסודי תוך שימוש בחומרים איכותיים וציוד מקצועי לסלון הרכב הכולל: מושבים, גג הרכב, פנים הדלתות, לוח שעונים (דאשבורד) ורצפת הרכב. ניתן לאחר הניקיון היסודי לשים שכבת נאנו שתגן על סלון הרכב.

יתרונות ציפוי ננו קרמי בנתניה

מהם היתרונות של ציפוי ננו קרמי?

 1. דוחה לכלוך – לאחר יישום ציפוי הננו הקרמי לא ידבק לכלוך על המשטח אותו ציפינו. הרכב יהיה קל לתחזוקה וניקיון.
 2. מראה נקי וחדש – ציפוי ננו משווה לרכבכם מראה של רכב חדש עם ברק שיישאר לאורך זמן.
 3. דוחה נוזלים – כל נוזל שיבוא במגע עם המשטח בעל הציפוי הננו קרמי יידחה ויחליק. דחיית הנוזלים היא גם פן בטיחותי, בעיקר בימי החורף הגשומים.
 4. הגנה מקרינה – שכבת הציפוי הננו קרמי מעניקה גם הגנה מקרינה (UV) מפני קרני השמש ושומרת על הצבע מלדהות בעקבות החשיפה לשמש.
 5. תחזוקה וניקיון קלים במיוחד – ציפוי ננו קרמי מעולה גם בשמירה של תחזוקת וניקיון הרכב. לאחר הציפוי הרכב קל לניקוי.
 6. עמיד לזמן רב – ציפוי ננו קרמי אשר מיושם נכון יכול להחזיק מעמד לאורך זמן בין שנה לשנה וחצי בדרך כלל.
 7. מראה בעל ברק – ציפוי ננו קרמי משווה לרכב מראה בעל ברק דבר אשר יחסוך לכם לבצע פוליש וקס לרכב.
 8. ניתן ליישום על רוב חלקי הרכב – ציפוי ננו קרמי ניתן ליישם על חלקי הרכב השונים העשויים מחומרים שונים: מתכת, פלסטיק, זכוכית, עור, גומי ועוד.

ציפוי ננו לזכוכית בנתניה

ציפוי ננו ניתן ליישם גם על זכוכית. רכבים רבים מגיעים אלינו לציפוי החלונות והפנסים של הרכב. ציפוי ננו לזכוכית יגן לכם גם על פנסי הרכב והחלונות מפני לכלוך ושריטות קלות.

ציפוי ננו לזכוכית מחיר – מחיר הציפוי משתנה מרכב לרכב. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר מדוייקת לציפוי ננו זכוכית.

ציפוי ננו לפנסים בנתניה

ציפוי ננו לפנסים מגן על הפנס ושומר על ניקיונו ובכך גם משפר את בטיחות הרכב וגורם לפנס להאיר טוב יותר ולהיראות מבריק וטוב יותר ולא בעל מראה עכור כפי שניתן לראות בפנסי רכבים רבים.

 

ציפוי חלונות/שמשות ננו קרמי לרכב בנתניה

ציפוי ננו לחלונות הרכב או ציפוי ננו לשמשות הרכב הוא חומר הניתן ליישום על חלונות הרכב בצורה ידנית. אם אתם מחפשים ציפוי חלונות ננו קרמי לרכב בנתניה הגעתם למקום הנכון. בקאר דיטיילינג נשמח להעניק לכם שירותי דיטיילנג מתקדמים ביותר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר והחומרים האיכותיים והטובים ביותר בשוק כיום.

ציפוי ננו הידרופובי

ציפוי ננו הידרופובי הוא ציפוי הדוחה נוזלים וכתמים על ריפוד הרכב ועל בדים. ציפוי ננו הידרופובי הוא ציפוי שקוף ללא ריח ומגן על ריפודי הרכב מנוזלים שנשפכו, מכתמים ומקרני השמש.

ציפוי ננו זול בנתניה

אם אתם מחפשים ציפוי ננו זול בנתניה, חשוב שתדעו כי לפעמים הזול עולה ביוקר. כאשר מדובר בציפוי ננו לרכבכם, אתם רוצים חומר איכותי שיגן על הרכב וישמור אותו לשנים רבות.

ציפוי ננו חוות דעת

באתר שלנו וברשת האינטרנט תוכלו לקרוא חוות דעת של לקוחות שקיבלו מאיתנו שירותי ציפוי ננו. לקוחות אלה חוזרים ומשתמשים בשירותים שלנו כל כמה שנים או כאשר הם מחליפים רכב.

ציפוי ננו לאופנוע בנתניה

ציפוי ננו לאופנוע גם ניתן ליישם על חלקי המתכת ועל מושב העור. ציפוי ננו לאופנוע יגן על האופנוע משריטות קטנות ומכתמים ונזקים שונים. התקשרו לייעוץ ללא התחייבות.

ציפוי ננו למנוע

ציפוי ננו למנוע מגן על המנוע מלכלוך, אבק, שמן, חלודה ועוד. סוגי לכלוך שונים עלולים לגרום נזק למנוע וציפוי של המנוע ישמור אותו לשנים רבות.

קאר דיטיילינג מעניקה שירותי ציפוי ננו לרכב לרכבים הבאים: אאודי, איסוזו, אלפא רומיאו, אקורה, אסטון מרטין, אינפיניטי, בוגאטי, ב.מ.וו, בנטלי, ביואיק, ג'יפ, דודג', דייהטסו, דאצ'יה, האמר, הונדה, וולוו, טויוטה, טסלה, יגואר, יונדאי, למבורגיני, לנצ'יה, לקסוס, מרצדס, מייבאך, מאזדה, מזראטי, מיצובישי, מיני, ניסאן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיטרואן, סקודה, סיאט, סמארט, סאנגיונג, פולקסווגן, פונטיאק, פורד, פיאט, פיג'ו, פרארי, קדילאק, קיה, קרייזלר, רנו, רובר, רולס-רויס, שברולט ורכבים נוספים.

ממליצים

 • עמדתי לפני מכירה של רכב מסוג מאזדה 6 עם מצב לא משהוגם פנים הרכב וגם הצבע החיצוני. הרכב שקיבלתי בחזרה נראה רכב שונה מזה שהכנסתי, במובן החיובי. הצבע היה מבריק והכתמים בפנים הרכב נעלמו כלא היו. בנוסף, כם סימני שריטות בחלק החיצוני של הרכב נעלמו.

  א. בראל כפר סבא

  קניתי רכב מסוג ניסאן לא חדש ורציתי לחדש את פנים הרכב ואת הצבע. הכנסתי את הרכב לטיפול וקיבלתי רכב כמו חדש. כאילו ושנים לא עברו על הרכב. בפנים ריח טוב ומושבים ורצפה נקיים ללא כתמים ומבחוץ הצבע האדום המטאלי של הרכב קיבל בחזרה את הזוהר.

  א. חזן פתח תקווה

  הכנסתי את הרכב מסוג אסטון מרטין לטיפול לפני מכירה. במושבים של הרכב היו כתמים שקאר דיטיילינג הצליחה להעלים לחלוטין! ברצפת הרכב היו כתמים שחורים שגם הם נעלמו כל חלקי הפלסטיק נראו חדשים. מבחוץ קיבלתי חיות לצבע של הרכב ונעלמו שריטות מינוריות.

  ל. כהן הרצליה

דילוג לתוכן