דיטיילינג לרכב במרכז

מהפכת הדיטיילינג לרכב הגיעה לישראל ואיתה מגוון חומרים שכל בעל רכב צריך. שימוש נכון בחומרי הדיטיילינג המיוחדים הוא מה שיקבע את איכות התוצאה. אצלנו בקאר דיטיילינג אנו משתמשים רק בחומרים הטובים ביותר וצוות העובדים שלנו מיומן לשימוש בכל חומר.

אם אתם מחפשים טיפול דיטיילינג לרכב במרכז אצלנו בקאר דיטיילינג אנו מבצעים טיפול וציפוי לכלי רכב במרכז. טיפול הדיטיילינג מבוסס על שימוש בחומר נאנו קרמי, חומר נאנו קרמי זה הוא האיכותי ביותר הקיים בשוק ויבטיח לרכבכם תוצאות מושלמות ואחריות מורחבת על העבודות המבוצעות על ידינו.

שירותי קאר דיטייליג

ציפוי ויניל לרכב (VINYL)

ציפוי ויניל לרכב (VINYL)

ניתן לעטוף את הרכב בציפוי ויניל ולשנות את צבע הרכב כמעט לכל צבע שתרצו. בנוסף, ניתן לבחור רמות שונות של ברק הרכב: מט, מבריק, כרום ומט-משי. עם ציפוי ויניל לרכב ניתן לשלב אף יותר מצבע אחד. ציפוי ויניל לא מוריד מערך רכבכם ניתן להורדה והחלפה בקלות ורמת הביצוע של ציפוי ויניל בסדנא שלנו היא גבוהה מאוד.
מדבקת PPF לרכב

מדבקת PPF בצבע מט או שקוף

מדבקת PPF בצבע מט או שקוף מעניקה לרכב ציפוי טרמופלסי, פולימרי מעוצב שנועד להגן על רכבכם מפני שפשופים ושריטות, אבנים קטנות ואף שומרת על צבעו של הרכב מדהייה בשמש. מדבקת PPF מותקנת על ידי מתקין PPF מקצועי. אפשרויות בחירה: מדבקה שקופה, צבע מט או במגוון טקסטורות וצבעים שונים כמו קרבון. 
NANO ציפוי נאנו לרכב

ציפוי נאנו (NANO) לרכב

ציפוי נאנו הינו ציפוי מגן המגן על רכבכם מפני אבק, בוץ, גשם חומצתי, לשלשות ציפורים ואף משריטות קטנות. בין יתרונותיו של ציפוי הנאנו: שמירה על הרכב נקי לאורך זמן, שמירה על ברק הרכב לאורך שנים כאשר אתם מבצעים תחזוקה נכונה. ניתן לצפות בציפוי נאנו גם את חלקי הפלסטיק ברכב, חלונות, ג'אנטים וריפודי עור.

דיטיילינג מקצועי במרכז

מחפשים דיטיילינג מקצועי במרכז? אתם במקום הנכון. קאר דיטיילינג מעניקים שירותי דיטיילינג מקצועיים לרכב ברמת החייל בת"א. טיפול דיטיילינג מקצועי מתחלק לשני חלקים דיטיילינג חיצוני ודיטיילינג פנימי. דיטיילינג פנימי כולל ניקוי וציפוי חלקי הרכב הפנימיים על מנת להעניק להם מראה מרהיב ולהגן עליהם מנזקים. חלקי הרכב הפנימיים שעוברים טיפול דיטיילינג מקצועי הם:

 • ריפודים
 • דאשבורד
 • חלקי פלסטיק
 • הגה
 • שמשות
 • חלונות

כל חלק מצופה בחומר אחר על מנת להגן עליו ולשוות לו מראה מרהיב. החלק השני הוא דיטיילינג חיצוני לרכב. דיטיילינג חיצוני מקצועי כולל ניקוי יסודי וליטוש של כל החלקים החיצוניים ולאחר מכן ציפוי חלקים אלה בחומרים נאנו קרמיים המעניקים לרכב הגנה ומראה מרהיב. החלקים החיצוניים העוברים ציפוי

 • פח הרכב
 • חלקי פלסטיק
 • צמיגים
 • פנסים
 • גלגלי מגנזיום
 • שמשות
 • מנוע
 • גומיות

שירותי דיטיילינג נוספים

ליטוש והשחרת פנסים

ליטוש והשחרת פנסים

ליטוש פנסים בקאר דיטיילינג משווה לפנס מראה של פנס חדש. פנס מלוטש מאיר טוב יותר ולא מפזר את האור. אנו ממליצים ללטש פנסים כאשר הם עכורים ולא רק לפני טסט לרכב. ניתן לצפות את הפנסים במדבקות מושחרות או שקופות לאחר ליטושם.
ציפוי והכהייה של חלונות הרכב

ציפוי והכהייה של חלונות

הכהייה של חלונות הרכב מסננת את קרני השמש ומשווה לרכב מראה יוקרתי ואלגנטי. ציפוי חלונות הרכב שומר על טמפרטורה נמוכה יותר בתוך הרכב וגם שומר על חלקי הפלסטיק בתוך הרכב. ניתן להכהות את החלונות ברמות סינון קרינה שונות.
חידוש סלון הרכב

חידוש סלון הרכב

בקאר דיטיילינג נעשה ניקיון יסודי תוך שימוש בחומרים איכותיים וציוד מקצועי לסלון הרכב הכולל: מושבים, גג הרכב, פנים הדלתות, לוח שעונים (דאשבורד) ורצפת הרכב. ניתן לאחר הניקיון היסודי לשים שכבת נאנו שתגן על סלון הרכב.

מהו טיפול דיטיילינג לרכב?

פירוש המושג דיטיילינג לרכב הוא ניקיון רכב איכותי ברמה גבהה ביותר תוך הקפדה על כל חלק ברכב. לאחר טיפול דיטיילינג לרכבכם לא תאמינו איזה יפה יכול להיות הרכב שלכם. בנוסף לניקיון הרכב, חלקי הרכב מצופים בחומרים איכותיים שלא רק משווים להם מראה מהמם אלא גם מגנים עליהם לשנים רבות. טיפול דיטיילינג הוא גבוה יחסית לשטיפה של רכב בגלל כל היתרונות שפירטנו. אך חשוב לזכור שעושים טיפול כזה לעתים רחוקות ולא על בסיס שבועי או חודשי.

דיטיילינג חיצוני במרכז

קאר דיטיילינג הוא מרכז דיטיילינג וציפויים נאנו קרמיים לרכב ברמת החייל בת"א. בקאר דיטיילינג אנו מספקים שירותי דיטיילינג חיצוני וציפויים נאנו קרמיים. דיטיילינג חיצוני כולל חידוש וטיפולי צבע לרכבים מכל הסוגים וציפוי הצבע להענקת הגנה ומראה מושלם.

דיטיילינג לרכב ציפוי

אחד מהדברים החשובים לשימור נאות של רכב הוא צבע הרכב. שמירה על צבע נקי משריטות וקילופים יסייע לשמירה על הרכב לשנים רבות. ציפוי כל חלקי הרכב בחומרים נאנו קרמיים מונע שריטות, כתמי חלודה, חמצון ונזקים אחרים. אם אתם מחפשים דיטיילינג לרכב עם ציפוי במרכז אתם במקום הנכון. קאר דיטיילינג המובילים בדיטיילינג לרכב עם ניסיון וידע של שנים.

ציפוי דיטיילינג במרכז – חומרים נאנו קרמיים

אצלנו בקאר דיטיילינג מבצעים טיפול וציפוי לכלי רכב המבוסס על שימוש בחומרים נאנו קרמיים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק. חומרים נאנו קרמיים אלה יסייעו לשמור על רכבכם ועל מראהו לשנים רבות ולהגן על הרכב מפני שריטות, חלודה, נוזלים וחומרים מזיקים ועוד. שימוש בחומרי הציפוי הנאנו קרמיים מצריך מקצועיות והסמכה מיוחדת על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. בקאר דיטיילינג יש לנו צוות מקצועי ומוסמך שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונכם.

דיטיילינג פנימי לרכב במרכז

דיטיילינג פנימי לרכב במרכז כולל ציפוי דיטיילינג לחלקים הפנימיים של הרכב שהופך את הניקיון התקופתי ליעיל ופשוט יותר. דיטיילינג פנימי לרכב דוחה נוזלים וימנע מחלקי העור והבד שברכב לכלוך מנוזלים שעלולים להישפך על חלקים אלה. טיפול דיטיילינג פנימי לרכב במרכז כולל שני חלקים. החלק הראשון כולל ניקיון יסודי וצחצוח של כל החלקים הפנימיים כהכנה לציפוי נאנו קרמי. החלק השני כולל ציפוי החלקים החומרים נאנו קרמיים המגנים על חלקים אלה ומונעים לכלוך.

כמה עולה ניקוי דיטיילינג לרכב במרכז?

מחיר דיטיילינג לרכב במרכז משתנה מרכב לרכב בהתאם לצרכים, גודל הרכב, מצב הרכב ופרמטרים שונים נוספים. המחירים יכולים לנוע בין מאות שקלים חדשים לאלפים ועשרות אלפים לטיפולי דיטיילינג לרכבי יוקרה. לקבלת הצעת מחיר מדוייקת צרו עמנו קשר בטלפון שבאתר ונשמח לספק לכם הצעת מחיר.

דיטיילינג ווקס במרכז

קאר דיטיילינג מעניקה שירותי דיטיילינג ווקס כחלק משירותי טיפוח הרכב שבמקום. כל טיפול דיטיילינג במקום מותאם לרכב שלכם ולתקציב שלכם. קאר דיטיילינג מבצעת טיפולי דיטיילינג לכל סוגי הרכב פנימיים וחיצוניים. אנו מעניקים את השירות המקצועי והאיכותי ביותר הקיים בתחום בסדנא שלנו במרכז עם אלפי לקוחות מרוצים, החוזרים ומשתמשים בשירותי הדיטיילינג שלנו בכל פעם שמחליפים רכב ועם חומרי הניקוי והציפוי האיכותיים ביותר הקיימים בשוק.

דיטיילינג פוליש במרכז

דיטיילינג פוליש במרכז הופך את רכבכם למבריק מעלים כל שריטה וכל פגם ברכב. לאחר דיטיילינג פוליש ניתן לצפות את הרכב בחומרים אוטמים שאף מגנים על הרכב משריטות ומחומרים מזיקים. דיטיילינג פוליש במרכז נעשה על ידי שימוש במכשור חדיש ובחומרי פוליש איכותיים השומרים על הרכב ומותאמים לצבע הרכב למתן תוצאות מקסימאליות. דיטיילינג פוליש במרכז מעניק שכבת מגן לצבע הרכב בנוסף למראה יוקרתי ומבריק.

דיטיילינג וטיפוח במרכז

קאר דיטיילינג מעניק שירותי דיטיילינג וטיפוח לכל סוגי הרכבים. במקום תמצאו חבילות טיפוח מקיפות לכל סוגי הרכב הכוללות פוליש וקס, ניקוי ריפודים וציפויים בחומר מגן, ניקוי וחידוש פנסים, ציפוי נאנו, העלמת שריטות ועוד. טיפולים אלה ישביחו את רכבכם ויעניקו לו מראה מבריק ויוקרתי בנוסף להגנה מהשמש ומחומרים מזיקים.

פרויקט דיטיילינג לרכב

אם אתם מחפשים פרוייקט דיטיילינג לרכב תוכלו להתרשם מהתמונות באתר של פרוייקטים שונים אותם ביצענו בהצלחה ולשביעות רצון לקוחותינו.

מבצע דיטיילינג במרכז

לעתים אנו יוצאים במבצעים לדיטיילינג במרכז. בקרו באתר ובדקו האם יש מבצע דיטיילינג. במידה ויהיה אנו נעדכן פה באתר.

המלצות על דיטיילינג במרכז - חוות דעת

אם אתם מחפשים דיטיילינג מומלץ במרכז אתם במקום הנכון. באתר זה תוכלו לקרוא המלצות מלקוחות מרוצים להם הענקנו שירותי דיטיילינג במרכז. כמו כן, תוכלו להתרשם מפרוייקטים שביצענו.

קאר דיטיילינג מעניקה שירותי דיטיילינג לרכב לרכבים הבאים: אאודי, איסוזו, אלפא רומיאו, אקורה, אסטון מרטין, אינפיניטי, בוגאטי, ב.מ.וו, בנטלי, ביואיק, ג'יפ, דודג', דייהטסו, דאצ'יה, האמר, הונדה, וולוו, טויוטה, טסלה, יגואר, יונדאי, למבורגיני, לנצ'יה, לקסוס, מרצדס, מייבאך, מאזדה, מזראטי, מיצובישי, מיני, ניסאן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיטרואן, סקודה, סיאט, סמארט, סאנגיונג, פולקסווגן, פונטיאק, פורד, פיאט, פיג'ו, פרארי, קדילאק, קיה, קרייזלר, רנו, רובר, רולס-רויס, שברולט ורכבים נוספים.

ממליצים

 • עמדתי לפני מכירה של רכב מסוג מאזדה 6 עם מצב לא משהוגם פנים הרכב וגם הצבע החיצוני. הרכב שקיבלתי בחזרה נראה רכב שונה מזה שהכנסתי, במובן החיובי. הצבע היה מבריק והכתמים בפנים הרכב נעלמו כלא היו. בנוסף, כם סימני שריטות בחלק החיצוני של הרכב נעלמו.

  א. בראל כפר סבא

  קניתי רכב מסוג ניסאן לא חדש ורציתי לחדש את פנים הרכב ואת הצבע. הכנסתי את הרכב לטיפול וקיבלתי רכב כמו חדש. כאילו ושנים לא עברו על הרכב. בפנים ריח טוב ומושבים ורצפה נקיים ללא כתמים ומבחוץ הצבע האדום המטאלי של הרכב קיבל בחזרה את הזוהר.

  א. חזן פתח תקווה

  הכנסתי את הרכב מסוג אסטון מרטין לטיפול לפני מכירה. במושבים של הרכב היו כתמים שקאר דיטיילינג הצליחה להעלים לחלוטין! ברצפת הרכב היו כתמים שחורים שגם הם נעלמו כל חלקי הפלסטיק נראו חדשים. מבחוץ קיבלתי חיות לצבע של הרכב ונעלמו שריטות מינוריות.

  ל. כהן הרצליה

דילוג לתוכן